חברת "רגעים" מפיקה אירועים מאז 1990. יכולות ההפקה והביצוע שלנו כוללים טווח רחב של אפשרויות. אנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד המחמאות כשכל הדרך תלווה בהנאה.

לקוחותינו נהנים ממקצועיות, שירות, השקעה, יצירתיות, אמינות ויחס אישי. החזון שלנו - אירוע יחודיי, מקורי עם הרבה עניין. אנו מתכננים משהו שלא יישכח, משהו אחר בהתאמה לסוג האירוע תוך שימת דגש על כל הפרטים. תנו לנו חלום ואנו נגשים אותו. ביחד נגיע למקומות חדשים, מרגשים ובלתי נשכחים.

האירוע שלכם יהיה משהו שאף אחד לא חשב עליו, אפילו לא אתם.

אירועים פרטיים: חתונה,בר/בת מצווה, ימי הולדת,מסיבות.

אירועים עסקיים: אירוע חברה,השקה,יום כיף ,אירועי חגים,חגיגות עשור וסוף שנה.

אירוע קונספט - אירוע ע"פ נושא יחיד ומיוחד.

אירועים בטבע - במקומות הכי מיוחדים ופחות מוכרים.

טיולים ואתגר - טיולים ייחודיים ומגוונים, חיבור אל הטבע בשילוב פעילות אתגר ואקסטרים.

טיולי ואירועי נשים - חוויות יחודיות לנשים, פינוקים והפתעות ליום האישה ולסתם יום של חול.

טלי סרי
מורה לגאוגרפיה בתיכון, מדריכת טיולים ומנחת סדנאות שטח אך בנשמתי מארגנת אירועים. ארגון האירוע שלכם זו ההנאה הכי גדולה שלי, העולם שלי הוא עולם של אירועים. שגרת היום יום שלי היא לארגן, ליזום, לחשוב ולתכנן איך להפוך את חיי הסובבים שלי למהנים יותר, פעילים ומגוונים.

שנים רבות אני מובילה קבוצת טיולים והרצאות מהרעיון ועד היציאה לשטח, בעלת ידע עשיר על פעילויות למבוגרים וילדים, אירועי יום המשפחה,האישה,חגים ועוד. הגיע הרגע שעשייה התנדבותית תפנה מקומה לעיסוק במשרה מלאה ולכן החלטתי להפוך את אהבתי הגדולה למקצוע והצטרפתי לחברת "רגעים" אותה הקים בעלי לפני 17 שנה.

אני מארגנת אירועים אחרים, שונים, מרגשים, אירועים שייזכרו לשנים רבות בזכות החוויות והתוכן שאני יוצקת לתוכם. אני גאה במוצר הדגל שלי שהוא בר/בת מצווה מדברית שנקרא "נסיך ונסיכת המדבר". זהו אירוע מתמשך של יומיים המתאים גם לקהל המגיע מחו"ל הכולל טיולים וחזרה לימי בראשית.

אני מביאה עימי המון ידע בתחום, רצון ובעיקר יכולת לארגן אירועים אחרים. תנו לי חלום ואני מגשימה לכם אותו. כשהאירוע שלכם נכנס לי ללב זה מעסיק אותי יומם וליל.

050-5577177
פקס: 03-6023201
taly@regaim.co.il
יורדי הסירה 10 נמל ת"א
מתחתנים |תקליטנים| אולם אירועים | גן אירועים | שמלות כלה | שמלות כלה וערב | הפקת אירועים
Designed by Hatan Kala